KONST / Litografier / Färglitografi 15232022
nr 1523 2022
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad HC: Utsikt från Södermalm. Färglitografi, bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 54x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:57:18
20/2 20:32:27
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg